preloader
Jste na stránce: Aktuality

Ranní on-line přednáška / Dodo Dobrík – Dizajn ako nástroj spoločenských zmien

Brain&Breakfast – přímý přenos ranních online přednášek z pražského Magenta Experience Centre.

Design má zásadní vliv na kvalitu našeho života, ať už jde o design komunikace, služeb a procesů nebo aplikací. Může být dobrý, může být špatný, ale může také škodit. Dodo Dobrík se bude zamýšlet nad rolí grafického designu a grafického designéra v současné společnosti a rád by představil design, který má ve společnosti podíl na pomoci, zmírnění obav, motivaci nebo podpoře.

Videopozvánka a krátké představení přednášky zde.

Přímý přenos probíhá od 8:30 do 10:00. Můžete se k nám přidat o chvíli dříve, dát si kávu, udělat si pohodlí... budeme zde.
Promítání je koncipováno na 90 minut s tím, že zhruba hodinu je prezentován příběh a téma. Přibližně na 30 minut pak navážeme diskusí, do které se mohou dotazy přes internet zapojit také všichni diváci živého přenosu.

zpět   nahoru   domů   tisk

Jiráskova 506, 738 01 Frýdek-Místek, IČO: 47999721,