preloader
Jste na stránce: Pro čtenáře Projekty a soutěže pro dospělé Zákoutí světa neslyšících & Střípky hluchoslepoty

Zákoutí světa neslyšících & Střípky hluchoslepoty

Jedná se o dva spřátelené osvětové cykly, které mají za úkol přinést zajímavé informace a rozšiřovat povědomí o skupině lidí se smyslovým postižením, kteří žijí mezi námi.
Do prostor Knihovny FM (pobočka Místek, Hlavní třída 111) si můžete přijít poslechnout zajímavosti ze světa lidí se sluchovými ztrátami a lidí s hluchoslepotou.

Můžete navštívit přednášky, besedy, ale také praktické ukázky a kulturní program, který je určen pro kohokoli se zájmem o danou problematiku. Na své si přijdou slyšící, neslyšící i nedoslýchaví, dospělí i děti, pedagogičtí pracovníci i studenti… Pokud sami máte sluchovou ztrátu, přijďte se podělit o své zkušenosti.

Při všech setkáních je zajištěno tlumočení do českého znakového jazyka.

Program pořádá Městská knihovna Frýdek-Místek, spolek VIA osob se smyslovým postižením, z. s. a Speciálně pedagogickým centrem pro děti se sluchovým postižením a pro děti s vadami řeči ve Frýdku-Místku, což je odloučené pracoviště SPC při MŠ, ZŚ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí.

zpět   nahoru   domů   tisk

Jiráskova 506, 738 01 Frýdek-Místek, IČO: 47999721,